Producenci

By sprostać Państwa oczekiwaniom, od lat współpracujemy z wieloma najlepszymi producentami w branży. Jeśli są Państwo zainteresowani produktami producenta, którego nie ma w powyższym zestawieniu, prosimy o kontakt.

Przypominamy również, że w ramach naszych usług mogą Państwo otrzymać całkowicie darmową wycenę potrzebnych materiałów. Na prośbę Klienta przygotowujemy kompletny kosztorys, który w żaden sposób nie obliguje Państwa do skorzystania z naszych usług. Cenimy sobie zaufanie i indywidualne potrzeby Klienta, dlatego właśnie taką drogą postępowania kierujemy się od początku prowadzenia działalności.

Zapytaj o kosztorys

Oryginalna mozaika w łazience, stylowe płytki ceramiczne w kuchni, a może efektowne płytki gresowe na tarasie? Dla specjalnych zastosowań oferujemy wysokoodporną, chemoodporną posadzkę, idealną do warsztatu czyli hali produkcyjnej. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań!

Bez względu na to, czy interesują Państwa płytki podłogowe Poznań, płytki do salonu, płytki ścienne Poznań, płytki tarasowe Poznań, płytki łazienkowe Poznań, płytki basenowe, płytki klinkierowe, czy płytki ceramiczne Poznań w naszym sklepie z pewnością znajdą Państwo produkt, który sprosta wszystkim postawionym wymaganiom. Alumex oferuje najwyższej jakości płytki włoskie, niemieckie i portugalskie takich marek jak Casa dolce Casa, Unicom Starker, Atlas Concorde, Casamood, Cerim, Botament, Argelith, Marazzi, Radaway Poznań, Floor Gres, Keope, Casalgrande Padana, Monocibec, Mirage ceramica, Zahna, Aleluia Ceramica, Flaviker, Cerdisa, Caesar czy Petra Antiqua.

Sprzedawane przez nas płytki chemoodporne, płytki gresowe kwasoodporne, płytki przemysłowe, płytki kamionkowe, płytki Paradyż, klinkier techniczny, klinkier Przysucha oraz płytki kwasoodporne, czy gres techniczny, z pewnością stanowiły będą idealne podłoże w zakładach pracy narażonych na kontakt ze szkodliwymi substancjami. Płytki chemoodporne i kwasoodporne będą idealnym rozwiązaniem w zakładach chemicznych, przemysłowych, stoczniach, czy salonach samochodowych. Zapewnią one bowiem nie tylko odpowiednią ochronę nawierzchni, ale także sprawią, że wnętrza te będą niezwykle estetyczne.