Płytki Casalgrande Padana

casalgrande padanaCasalgrande Padana to włoskie płytki przemysłowe od lat cieszące się niesłabnącą popularnością. Produkty Casalgrande Padana najczęściej wykorzystywane są do pokrywania ścian i podłóg w takich miejscach, jak baseny, sauny, SPA. Płytki przemysłowe tego rodzaju cieszą się uznaniem ze względu na nieszablonowe wzornictwo, a także swoje praktyczne zastosowanie. Płytki Casalgrande Padana ozdobią budynki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przyczyniając się tym samym do podniesienia ich standardów. Baseny, sauny i SPA to miejsca, w których priorytetami są bezpieczeństwo i higiena. Wybór odpowiednich płytek jest więc tutaj niezwykle istotny. Wiele osób na basenach czy saunach chodzi na boso, co zwiększa ryzyko poślizgnięć się i upadku, dlatego też płytki, którymi wyłożone są podłogi powinny być wysoce antypoślizgowe.
Oferta firmy Casalgrande Padana bez wątpienia trafi do osób, które nie lubią monotonii, stawiają na nowoczesność i wykazują dużą kreatywność podczas aranżacji wnętrz. Płytki, które jednym kojarzą się wyłącznie z basenami czy saunami, dla innych mogą być sposobem na urządzenie własnej łazienki, która na pewno nie pozostanie niezauważona i niedoceniona.
Wspominaliśmy o nietypowych płytkach, które dodadzą charakteru łazienkom. Najwyższy czas, by powiedzieć o tym, że w ofercie Casalgrande Padana znajdują się także stonowane płytki, między innymi w odcieniach brązu, beżu czy szarości, które doskonale sprawdzą się w kuchniach, salonach, na tarasach, korytarzach czy też w biurach. Ich design sprawia, że doskonale wkomponują się we wnętrza wykonane w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Strona producenta
Zapytaj o wycenę